„IKEA Industry Lietuva“ pristato savo įmonę atvirų durų dienoje Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijoje

Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos organizuojamų atvirų durų dienos renginyje, „IKEA Industry Lietuva“ pristato pagrindines įmonės veiklos kryptis, inovacijas bei galimybę ateityje dirbti norimą darbą.

Moksleiviai kviečiami detaliau susipažinti su šešiomis „IKEA Industry Lietuva“ sritimis bei aptarti įmonėje esamas pozicijas.

Tobulėjimas ir augimas darbe

„IKEA Industry“ investuoja į darbuotojų augimą, suteikdama galimybę dalyvauti įvairiose mokymų programose, skatindama savarankiškumą bei nuolatinį efektyvesnių darbo metodų ieškojimą. Taip užtikrinamas darbuotojų augimas, priimant naujus iššūkius kasdieninėje veikloje.

 

Trumpalaikis ir ilgalaikis tobulėjimo planas

„IKEA Industry“ kiekvienas gali susikurti savo karjeros kelią. Įmonėje suteikiama galimybė sukurti asmeninį tobulėjimo planą bei kartu su savo vadovu nusistatyti metinius ir ilgalaikius tobulėjimo tikslus.

 

Mes tikime bendradarbiavimu!

Kiekvienas iš mūsų esame atsakingas už tai, kaip vykdome savo veiklą – nesvarbu, kokia mūsų pozicija, funkcija ar komanda – visi prisidedame ir esame svarbūs, kad įvykdytume savo siekį tiekti klientams kokybiškus produktus už mažesnę kainą.

 

Suteikiamos naudos įmonės darbuotojams:

Atviras pozicijas „IKEA Industry Lietuva” gali rasti čia.

Prisijunk ir Tu!