Baldų gamyklos plėtros projektas įpusėjo: ieškoma naujų darbuotojų

Pernai pradėta IKEA Industry gamyklos Kazlų Rūdoje plėtra jau įpusėjo. Gamykloje diegiami modernūs įrenginiai padvigubins baldų gamybos apimtis. Tai reiškia, kad gamyklai reikės naujų darbuotojų ir kompetencijų. Bendrovė jau ėmėsi specialistų paieškos.

Planuojami pokyčiai suteiks naujų privalumų bei galimybių IKEA Industry Lietuva bei jos darbuotojams. Planuojamas funkcijų automatizavimas ne tik didins gamybos pajėgumus, bet ir palengvins kai kurių darbuotojų kasdienes užduotis. Automatinė pusgaminių krovimo į lentynas sistema ir automatizuotos konvejerių sistemos reikšmingai padidins gamyklos vidinės logistikos efektyvumą. Kitas iškalbingas pavyzdys – kai kurių procesų automatizavimas pakavimo departamente. Jame veiks robotai, kurie atlikinės sudėtingas užduotis – į skirtingų dydžių dėžes supakuotus baldus sukraus į padėklus, išdėstydamas jas kuo efektyviau. Šios paletės su baldais iš gamyklos keliauja į IKEA parduotuves.

Gamykloje automatizacijos lygis ženkliai išaugs ir tai reiškia, kad bus reikalingos naujos kompetencijos. Taigi, atnaujindama savo gamyklą, bendrovė sukūrė naujų darbo vietų. Todėl šiandien IKEA Industry Lietuva ieško žmonių, norinčių pasinaudoti naujomis galimybėmis, ir ugdo esamus darbuotojus, augindama jų kompetencijas.

„Bendrovė jau parengė mokymų programas esamiems ir naujiems darbuotojams, mokymai vyks ne tik Lietuvoje, bet ir kitose šalyse įsikūrusiose „IKEA Industry“ gamyklose. Mokymų sesijas tikimasi pravesti per artimiausius 12 mėnesių“, – teigia IKEA Industry Lietuva generalinė direktorė Inga Urbonavičiūtė.

Pradiniame plėtros etape IKEA Industry Lietuva planuoja įdarbinti bei apmokyti 16 naujų operatorių. „Tai bus naujausios kartos gamykla, kurioje darbuotojams galėsime pasiūlyti ne tik įdomų darbą, bet ir modernias darbo vietas. Nors projektas naujas, IKEA Industry vertybės išlieka tokios pačios – esame plačiai mąstanti ir visuomenės problemoms jautri bei sąmoninga įmonė. Tikimės, kad prie mūsų komandos prisijungę darbuotojai priims ir puoselės šias vertybes“, – teigia I. Urbonavičiūtė.