IKEA Fondas ir „Inter IKEA Group“ bei „Ingka Group" skiria 40 milijonų eurų paramą Ukrainai

Karas Ukrainoje niokoja šalį ir ten gyvenančius žmones. Tai matydama, „Inter IKEA Group“ bei „Ingka Group“ ir IKEA Fondas nedelsiant ėmėsi veiksmų ir skiria 40 milijonų eurų paramą įvairioms tarptautinėms organizacijoms, kurios padeda Ukrainai.

Užjaučiame milijonus nukentėjusių žmonių. IKEA nedelsiant ėmėsi veiksmų, kad būtų užtikrintas kolegų ir jų šeimų asmeninis saugumas. Tai bus daroma ir toliau tiek, kiek reikės.

 

Taip pat oficialiai paskelbta, kad IKEA Fondas skiria dalį paramos humanitarinei pagalbai dėl Rusijos karo prieš Ukrainą – žmonėms, kurie nukentėjo karo metu.

 

Taip pat, „Inter IKEA Group“ bei „Ingka Group“ likusi paramos dalis skiriama produktais ir kitokia pagalba vietos rinkoje dirbančioms nevyriausybinėms organizacijoms.

 

IKEA stabdo visą importą ir eksportą Rusijoje bei Baltarusijoje. Yra sustabdytos visos „IKEA Industry“ gamybos operacijas Rusijoje. Tai taip pat reiškia, kad sustabdomi visi visų subtiekėjų tiekimai šiems padaliniams. 

 

Primename, kad „IKEA Industry Lietuva“ mediena naudojama tik iš Lietuvos. Siekdami palaikyti Ukrainos žmones, „IKEA Industry Lietuva“ Kazlų Rūdoje jau paskelbė atviras darbo pozicijas Ukrainos piliečiams, dirbame su Lietuvos užimtumo tarnyba šiuo klausimu. Taip pat, šiems darbuotojams esame pasirengę pasiūlyti apgyvendinimą Kazlų Rūdoje.

 

Visi mūsų darbuotojai yra kviečiami prisidėti prie įvairių vykdomų iniciatyvų Lietuvoje, kur galima paremti Ukrainos gyventojus. Taip pat skatiname savanoriauti, užtikrindami apmokėjimą už savanorystės dieną.