Kęstutis Čičinskas tapo „IKEA Industry Lietuva“ generaliniu direktoriumi

Nuo liepos 1 dienos Kazlų Rūdoje įsikūrusiai įmonei „IKEA Industry Lietuva“ pradeda vadovauti Kęstutis Čičinskas. Iki šiol generalinės direktorės pareigas devynerius metus ėjusi Inga Urbonavičiūtė pasirinko tolimesnę karjerą už šios įmonės ribų.

 

Kęstutis Čičinskas nuo 2018 metų vadovavo „IKEA Industry“ baldų gamyklai, prieš tai dirbo UAB „Vita Baltics“ operacijų vadovu bei „Coca-Cola Hellenic Botling Company“ gamyklos vadovu. Kęstutis  yra įgijęs chemijos inžinieriaus daktaro laipsnį. 

„Abiejuose gamyklose, tiek plokštės, tiek baldų, turime pradėtų iniciatyvų, kurių įgyvendinimas leis mums gaminti įvairesnių produktų, prieinamų  visiems klientams . “, – sako naujasis „IKEA Industry Lietuva“ generalinis direktorius Kęstutis Čičinskas. 

Prieš tai devynerius metus generalinės direktorės pareigas ėjo Inga Urbonavičiūtė, kuri pasirinko tęsti savo karjerą už įmonės ribų.  

„Esame dėkingi Ingai už jos lyderystę. Ji sugebėjo skatinti aukščiausio lygio inovacijas ir tuo pačiu efektyviai valdyti plokštės gamybos verslą.“- sakė „IKEA Industry“ gamybos srities vadovas  Janis Lencevics. Anot jo, naujasis generalinis direktorius Kęstutis Čičinskas įmonėje dirba jau šeštus metus ir  sėkmingai vadovauja baldų gamyklai, tad pokyčiai  vyks natūraliai. 

„IKEA Industry Lietuva“ daug investuoja į  tvarumo projektus, kurie apima tiek įtakos mažinimą aplinkai, tiek inovatyvių produktų kūrimą bei baldų gamybą iš antrinės medienos. Industrinis bio klijų panaudojimas buvo sukurtas ir išbandytas Kazlų Rūdoje ir sulaukė tokios tarptautinės žiniasklaidos, kaip CNN dėmesio. 

„Buvo intensyvūs ir labai įdomūs metai. Esu dėkinga „IKEA Industry“ už pasitikėjimą ir galimybę kurti inovacijas, kurios atneša naudą vartotojams, įmonei, prisideda prie tvarios  verslo plėtros. Pasiekti, kad pasaulinės inovacijos būtų kuriamos čia Lietuvoje buvo įmanoma tik su puikiu kolektyvu, kuriam taip pat noriu padėkoti.“ – sakė Inga Urbonavičiūtė. 

 

„IKEA Industry Lietuva“ yra įsikūrusi Kazlų Rūdoje, kur veikia baldų bei baldų plokštės gamyklos.