IKEA Industry Kazlų Rūdoje

IKEA įsigijo UAB „Girių Bizonas“ 2008 metais ir atlikusi reorganizaciją įsteigė įmones Swedwood Kazlų Rūda ir Swedspan Girių Bizonas. Jos 2014 m. buvo sujungtos į IKEA Industry Lietuva. Mūsų įmonė yra įsikūrusi Kazlų Rūdos miestelyje, maždaug 40 km nuo antro didžiausio Lietuvos miesto – Kauno.

Vienoje iš gamyklų gaminame plokštes IKEA baldams, o kitoje – korpusinius IKEA baldus.

2019 metais duris atvėrė renovuotas baldų fabrikas. Investicijos leido padvigubinti gamybos apimtis, buvo įdiegta lengvo surinkimo (Easy Assembly) technologija, pradėta gaminti lengvai surenkamų baldų šeima HAUGA.

Manome, kad verslas turi būti plėtojamas, gerinant sąlygas darbuotojams. Kazlų Rūdos gamykloje dirba 700 žmonių. Jie nuolat ieško naujų ir geresnių būdų, kaip klientams sukurti išskirtinės kokybės ir kainos santykį atitinkančią produkciją.

Sauga – mūsų prioritetas. Nuolat siekiame vis aukštesnių tikslų, gerindami darbuotojų saugą ir sveikatos sąlygas.

Norime, kad mus įvertintų ir rekomenduotų kaip puikią vietą dirbti, todėl kuriame patrauklią, modernią ir atvirą, geromis darbo sąlygomis pasižyminčią darbovietę, kurioje kiekvienas žmogus vertinamas kaip talentas, turintis galimybę tobulėti.

Norite prisijungti prie mūsų komandos? Atsiųskite savo gyvenimo aprašymą (CV) el. pašto adresu atranka.kazluruda@inter.ikea.com