UAB „IKEA Industry Lietuva“ slapukų politika

Kas yra slapukai

Slapukas - tai mažas tekstinis failas, kurį interneto svetainė įrašo į Jūsų įrenginį (pvz., kompiuterį, mobilųjį telefoną, planšetę), kai Jūs naršote interneto svetainėje.

Kitos technologijos, įskaitant duomenis, kuriuos saugome Jūsų naršyklėje ar įrenginyje, su Jūsų įrenginiu susijusius identifikatorius ir kitą programinę įrangą, gali būti naudojamos panašiais tikslais. Slapukai naudojami siekiant užtikrinti, kad interneto svetainė veiktų bei siekiant pagerinti Jūsų naudojimosi svetaine patirtį. Šioje politikoje visos minėtos technologijos vadinamos „slapukais“.

Šiame puslapyje aprašoma, kokią informaciją jie renka, kaip mes ją naudojame ir kodėl kartais turime išsaugoti šiuos slapukus. Be to, pasidalinsime informacija apie tai, kaip galite neleisti išsaugoti slapukų, pakeisdami atitinkamus naršyklės nustatymus, tačiau tokiu atveju Jūs negalėsite naudotis visomis šioje svetainėje siūlomomis funkcijomis.

Kaip mes naudojame slapukus

Mes naudojame slapukus dėl įvairių žemiau išvardintų priežasčių.

 

Deja, daugeliu atveju nėra šioje srityje priimtų galimybių išjungti slapukus visiškai neišjungiant jų funkcijų ir savybių, kurias jos suteikia svetainei. Jeigu nesate tikri, ar jie Jums reikalingi ar ne, tuo atveju, jei jie naudojami suteikti Jums paslaugą, kuria naudojatės, rekomenduojama palikti visus slapukus įjungtus.

Kaip galite valdyti slapukus

Galite neleisti naudoti slapukų pakeisdami savo naršyklės nustatymus (kaip tai padaryti skaitykite savo naršyklės Pagalbos skyriuje). Savo naršyklę galite sukonfigūruoti taip, kad atsisakytumėte kai kurių ar visų slapukų ar kad būtų prašoma Jūsų leidimo prieš juos priimant.

Atkreipkite dėmesį, kad trindami slapukus arba išjungdami slapukų naudojimą ateityje, galite nepasiekti tam tikrų mūsų svetainės dalių ar funkcijų. Jei pakeisite slapukų nustatymus, tai paveiks ir kitas jūsų lankomas svetaines.

Taipogi, informacijos apie tai, kaip galite pakeisti savo naršyklės nustatymus, rasite apsilankę www.aboutcookies.org arba www.allaboutcookies.org.

 

Slapukai, kuriuos naudojame

Svetainės parinkčių slapukai

Siekdami pagerinti Jūsų naršymą šioje svetainėje pateikiame funkciją, kuria naudodamiesi galite nustatyti savo parinktis, kaip ši svetainė turi veikti, kai ja naudojatės. Kad prisimintume Jūsų parinktis, turime nustatyti slapukus taip, kad ši informacija būtų panaudota, kai tik naudojatės šiuo puslapiu.

Trečiosios šalies slapukai

Be to, kai kuriais atvejais naudojame slapukus, kuriuos pateikia patikimos trečiosios šalys. Tolesniame skyriuje pateikiama informacija, su kokiais slapukais galite susidurti naudodamiesi šia svetaine.

 

Šioje svetainėje naudojame „Google Analytics“. Tai vienas labiausiai paplitusių ir patikimų analizės sprendimų žiniatinklyje, padedantis mums suprasti, kaip naudojatės šia svetaine ir kaip galėtume Jums padėti. Šie slapukai gali rinkti informaciją apie tai, kiek laiko praleidžiate šioje svetainėje ir puslapiuose, kuriuose lankotės, kad galėtume ir toliau talpinti Jums aktualų turinį.

 

Informacija, kurią slapukas renka apie tai, kaip Jūs naudojatės mūsų svetaine, paprastai perduodama „Google“ serveriui Jungtinėse Amerikos Valstijose ir ten saugoma.

 

„Google“ naudos šią informaciją šios svetainės operatoriaus vardu, kad įvertintų tai, kaip Jūs naudojatės šia svetaine, rengdama ataskaitas apie svetainės veiklą svetainės operatoriams ir teikdama jiems kitas paslaugas, susijusias su svetainės veikla ir interneto naudojimu.  

 

Šioje svetainėje naudojame „Google Tag Manager“. Tai sprendimas, leidžiantis sąveikos pagalba valdyti rinkoje naudojamas svetainių žymes. Pats „Tag Manager“ įrankis (kuris įdiegia žymes) yra domenas be slapukų ir jis neregistruoja asmens duomenų. Įrankiu aktyvuojamos kitos žymės, kurios savo ruožtu tam tikromis aplinkybėmis registruoja duomenis. „Google Tag Manager“ neturi prieigos prie šios informacijos. Jei domeno arba slapukų lygmenyje šis registravimas išjungiamas, šis nustatymas taikomas visoms sekimo žymėms, kurios įdiegiamos su „Google Tag Manager“.

 

Daugiau informacijos apie „Google Tag Manager“ slapukus ieškokite oficialiame „Google Tag Manager“ puslapyje.